Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kviz Prvi svjetski rat - Di si bija 1914.?

Posted On Petak, 01 rujna 2017 09:08

U petak, 1. rujna, na bazenu Kolovare s početkom u 20 sati bit će održan kviz Prvi svjetski rat - Di si bija 1914.? u sklopu provođenja EU projekta Networld u organizaciji županijske ustanove INOVAcija.

Pravo sudjelovanja imaju ekipe sastavljene od dva ili tri igrača a prijave se primaju neposredno prije početka kviza na bazenu Kolovare u petak, 1. rujna u 20 sati.

Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u kvizu u što većem broju. Za najuspješnije natjecatelje osigurane su i zanimljive nagrade. Kviz organizira Ustanova za razvoj kompetencija, inovacija i specijalizacije Zadarske županije INOVAcija koja je uključena u provođenje projekta Networld.

Projekt „NETWORLD“, financira se iz Dunavskog transnacionalnog programa, a svojim aktivnostima budi spomen na Prvi svjetski rat, te povećava svijest među populacijom o njegovim socijalnim i ekonomskim utjecajima.

Pročitano 1024 puta

Zadnje objave

rujna 18, 2020

Obilježen Dan Općine Sukošan

U Sukošanu je prigodnom svečanošću obilježen Dan Općine i Dan obrane Sukošana. Osvrćući…
rujna 18, 2020

Projektom „Adri.SmArtFish“ do prvog umjetnog ribljeg grebena u Hrvatskoj

U dvorani Novi Park hotela Falkensteiner Club Funimation Borik, u četvrtak 17. rujna…
rujna 15, 2020

Sastanak u Vladi: Kreće izrada studijske dokumentacije za vodoopskrbu zadarskih otoka

Dugoočekivana izgradnja vodoopskrbnog sustava za zadarske otoke dolazi u novu fazu.…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA