Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Privremene liste prvenstva – stambeno zbrinjavanje za 2023. godinu

Posted On Petak, 10 ožujka 2023 10:23

Zadarska županija, Upravni odjel za javnu nabavu i upravljanje imovinom, temeljem članka 16.  stavak 3. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“ br. 106/18, 98/19), objavljuje privremene liste prvenstva, prema modelima stambenog zbrinjavanja za 2023. godinu i to kako slijedi:

Lista prvenstva za model A - stambeno zbrinjavanje davanjem u najam obiteljske kuće u državnom vlasništvu

Lista prvenstva za 2023. - model A

Lista prvenstva za model B - stambeno zbrinjavanje darovanjem neuseljive obiteljske kuće u državnom vlasništvu i građevnog materijala za njezinu obnovu ili rekonstrukciju

Lista prvenstva za 2023. - model B

Lista prvenstva za model C - stambeno zbrinjavanje davanjem u najam stana u državnom vlasništvu

Lista prvenstva za 2023. - model C

Lista prvenstva za model D - stambeno zbrinjavanje darovanjem građevnog zemljišta u državnom vlasništvu i građevnog materijala za izgradnju obiteljske kuće

Lista prvenstva za 2023. - model D

Lista prvenstva za model E - stambeno zbrinjavanje darovanjem građevnog materijala za obnovu, dogradnju/nadogradnju i završetak izgradnje obiteljske kuće u vlasništvu podnositelja prijave, odnosno darovanjem građevnog materijala za izgradnju obiteljske kuće na građevinskom zemljištu u vlasništvu podnositelja prijave

Lista prvenstva za 2023. - model E

 

Sukladno odredbi članka 16. stavak 5. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“ broj 106/18, 98/19), na objavljene privremene liste prvenstva, podnositelji prijave imaju pravo podnošenja primjedbe u  roku od osam dana od dana objave istih na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči, a izvršne liste moraju biti objavljene do 31. ožujka 2023. godine.

 

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA