Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 781

Donesen prijedlog za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije

Posted On Utorak, 21 veljače 2017 09:49

U četvrtak, 2. ožujka 2017. godine, Odbor za dodjelu javnih priznanja Županijske skupštine održao je sjednicu na kojoj su razmatrani prijedlozi za dodjelu javnih priznanja pristigli na pozivni natječaj koji je bio objavljen 5. siječnja 2017. godine na županijskim mrežnim stranicama te 9. siječnja u dnevnom tisku s rokom za podnošenje prijedloga do 20. veljače.

Do zaključenja Pozivnog natječaja zaprimljeno je 7 prijedloga za dodjelu Nagrade Zadarske županije za životno djelo te 27 prijedloga za dodjelu Godišnje nagrade Zadarske županije. Na sjednici Odbor je Županijskoj skupštini jednoglasno predložio Nagradu za životno djelo dodijeliti Tomislavu Marijanu Bilosniću, a Godišnju nagradu Zadarske županije: Zračnoj luci Zadar, za područje turizma i prometa, Šimi Fanteli, Edi Fanteli, Igoru Mareniću i Stipi Žuniću, za područje športa; doc. dr. sc. Ivan Župan i doc. dr. sc. Tomislav Šarić, za područje znanosti, Tanji Blaslov i Igoru Blaslovu, za područje humanitarnog rada, te Udruzi tehničke kulture Faust Vrančić, Obrovac, za područje tehničke kulture, odgoja i obrazovanja.

Pročitano 1066 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA