Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Veterani HRM-a obilježili 31. obljetnicu VRO Maslenica

Posted On Petak, 26 siječnja 2024 16:01

Obilježavanje 31. obljetnice vojno-redarstvene operacije Maslenica nastavljeno je prigodnom izložbom fotografija iz Domovinskog rata u organizaciji Udruge dragovoljaca Hrvatske ratne mornarice. Uz prigodan program i druženje u prostorijama Udruge na zadarskoj Brodarici nastupio je zbor Osnovne škole Šimuna Kožičića Benje.

Svečanosti su nazočili brojni članovi i prijatelji Otočkog bataljuna, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata te brojni drugi uzvanici.

Župan Božidar Longin obratio se nazočnima u svojstvu izaslanika predsjednika Vlade i predsjednika Hrvatskog sabora, a okupljene su pozdravili i predsjednik Udruge dragovoljaca hrvatske ratne mornarice i zapovjednik Otočkog bataljuna Joško Pulja, ratni zapovjednik 7. Domobranske pukovnije Zadar brigadir Danijel Kotlar te viceadmiral Ante Urlić, nekadašnji zapovjednik Hrvatske ratne mornarice.

Pročitano 152 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA