Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Nova stolarija na zgradi Doma zdravlja Zadarske županije, radne jedinice Obrovac

Posted On Srijeda, 20 ožujka 2024 10:54

Zadarska županija uspješno je završila projekt zamjene postojeće i ugradnje nove stolarije na zgradi Doma zdravlja, radne jedinice Obrovac čime se nastavlja proces ulaganja u radne jedinice Doma zdravlja čiji je osnivač Zadarska županija. Ovaj projekt proveden je uz financijski doprinos Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije. Vrijednost projekta iznosila je 64.055,54 eura od čega je 40.000,00 eura sufinancirano sredstvima iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice koji ima za cilj pridonijeti gospodarskoj, socijalnoj i demografskoj revitalizaciji potpomognutih područja u skladu s njihovim razvojnim posebnostima. Provedba projekta trajala je od 19. srpnja do 28. prosinca 2023. godine. Provedbom projekta poboljšali su se uvjeti za pružanje kvalitetnije zdravstvene skrbi stanovništvu koje gravitira Gradu Obrovcu. Stvoreni su sigurniji i kvalitetniji radni uvjeti zdravstvenim djelatnicima u ordinacijama primarne zdravstvene zaštite.

Pročitano 214 puta

Zadnje objave

travnja 16, 2024

Objavljen JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za dodjelu sredstava potpora iz područja poljoprivrede i ruralnog razvoja za 2024. godinu

Upravni odjel za poljoprivredu, ribarstvo i EU fondove Zadarske županije objavio je Javni…
ožujka 29, 2024

Upravni odjel za poljoprivredu, ribarstvo i EU fondove organizirao je Završnu konferenciju projekta SAFE

Dana 20. ožujka 2024. godine održana je online završna konferencija projekta SAFE u…
ožujka 18, 2024

Pozivnica za ONLINE FINAL EVENT u sklopu projekta SAFE

U srijedu, 20. ožujka 2024. godine u 11 sati Upravni odjel za poljoprivredu, ribarstvo i…
ožujka 18, 2024

Na jednom mjestu predstavljeni projekti županijskih škola

Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport Zadarske županije, u suradnju s…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA